top of page

OD 1 CZERWCA ZNOWU ZMIANY W ROZKŁADACH 78


Bardzo nas cieszy kiedy pojawiają się kolejne przykłady, iż po naszych publikacjach i interwencjach czytelników, pasażerów MPK Urząd Miasta zaczyna poważniej traktować mieszkańców.

Niestety nie będzie dodatkowych kursów, za to uwzględniono uwagi o kursowaniu autobusów 78 wcześnie rano i późnym wieczorem. Przyznaję, że jest to krok w dobrym kierunku. Można sobie zadać oczywiście pytanie dlaczego od samego początku nie skonsultowano zmian z pasażerami i po co były nerwy ludzi przez 2 miesiące?

Skupmy się jednak na zmianach. Poniżej przedstawiamy rozkłady jazdy autobusu linii 78, które będą obowiązywać od 1 czerwca.

Liczymy na Państwa uwagi pod postem na Facebooku, pamiętajcie, że komentarze czytają w naszym urzędzie i jak widać zdarza im się do nich zastosować.

Poprzedni artykuł o zmianach w rozkładach MPK przeczytało ponad 15 000 użytkowników, co było jednym z najlepszych wyników wśród artykułów na naszym portalu.

Nie byłbym sobą gdybym nie wbił szpilki, ale zauważę, że na godzinę publikacji tego artykułu, rozkładów nie można było znaleźć na stronach Urzędu Miasta! Po co płacimy rocznie miliony za funkcjonowanie wydziału informacji skoro tak kluczowych informacji nie publikuje niezwłocznie? Czyżby to ta sama zasada co ze skażoną wodą? Nie mamy obowiązku ustawowego to nie publikujemy?!

Aktualne rozkłady w każdej chwili możecie Państwo znaleźć na naszej stronie:


Zapraszamy codziennie na www.aleksandrowonline.pl - Wszystko o Twoim mieście!Comments


bottom of page