top of page

REDAKCJA

Skoro tu trafiłeś, to mam nadzieję, że poniższe informacje będą dla Ciebie wyczerpujące, jeśli nie, zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

www.aleksandrowonline.pl to portal informacyjny z wiadomościami o wydarzeniach w Aleksandrowie Łódzkim wpisany w dniu 9 listopada 2015 roku do rejestru dzienników i czasopism przez Sąd Okręgowy w Łodzi pod numerem 1497.

 

Wydawcą i redaktorem odpowiedzialnym w trybie art. 49a Prawa Prasowego jest Adam Ruda-Rożniakowski.

Wszystkie artykuły mają podpis autora, jeśli takiego podpisu brakuje, za jego treść odpowiada redaktor naczelny. Nie ma możliwości komentowania treści bezpośrednio pod jej publikacją. Artykuły posiadają swoje odnośniki na koncie portalu społecznościowego Facebook.

Filmy portalu są publikowane na koncie You Tube redakcji

Kontakt mailowy z redakcją: aleksandrowonline@gmail.com

 

Kontakt telefoniczny: 786858101

Każdorazowo nakład na reklamę w oczekiwanej formie i czasie jest uzgadniany indywidualnie z klientem, akceptujemy w ramach rozliczeń barter.

Publikacją reklam zajmuje się SEM on Media Sp. z o.o. 

archiwum.jpg
REDAKCJA ALEKSANDROWONLINE

Redaktor

Krzysztof Czarnowski

Prawda nas wyzwoli

Prawda nas zaboli

***

Jedyny doświadczony dziennikarz w tej bandzie amatorów, których uwielbiam za bezpośredniość, niespotykaną w żadnej innej znanej mi redakcji.

Redaktor

Bartosz Zalega

Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do wypełnienia tekstem próbnej książki. Pięć wieków później zaczął być używany przemyśle elektronicznym, pozostając praktycznie niezmienionym. Spopularyzował się w latach 60. XX w. wraz z publikacją arkuszy Letrasetu, zawierających fragmenty Lorem Ipsum, a ostatnio z zawierającym różne wersje Lorem Ipsum

Redaktor

Witold Tosik

Zatroskany mieszkaniec Gminy Aleksandrów Łódzki od 2013 roku. Zachęcony przez Burmistrza Lipińskiego odpytuje Urząd o informacje publiczne w ilościach hurtowych, a kiedy musi wysyła skargi na jego bezczynność do WSA (na Prezydenta i Premiera RP zresztą też). Jawność to jego drugie imię. Wszystko co publiczne powinno być wg. Niego łatwo dostępne w internecie, aby zapewnić transparentność i zaufanie do władz publicznych. Przeciwnik 'urzędowych mediów', które kończą jako narzędzie PR kolejnych włodarzy.

Redaktor Naczelny

Adam

Ruda-Rożniakowski

Ciągle słyszę od ludzi roszczenia w stylu: miasto nic nie zrobiło dla mnie, wówczas wywołuje burzę zadając pytanie: Co Ty zrobiłeś/aś bezinteresownie dla Aleksandrowa? Co dałeś/aś temu miastu od siebie, nie oczekując niczego w zamian?

Fotoreporter

Michał Be

Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do wypełnienia tekstem próbnej książki. Pięć wieków później zaczął być używany przemyśle elektronicznym, pozostając praktycznie niezmienionym.

Admin. nowe media

Amelia Dominiak

Twitter, Instagram,

Tumblr & Pinterest

Jesteśmy pokoleniem, w którym jedno zdanie zmienia wynik wyborów, a jeden obraz wywołuje rewolucje.

Koresp. sportowy

bottom of page