top of page

Aleksandrów Łódzki płynie błotem


Aleksandrów Łódzki z pewnym wyprzedzeniem rozpoczął obchody Światowego Dnia bagien i mokradeł, które inni na świecie będą obchodzić 2 lutego.

Na poważnie, to sugeruję mieszkańcom ulicy Zimnej, kiedy staną jesienią nad kartką papieru, by oddać głos w wyborach samorządowych, żeby przypomnieli sobie ten widok.

Dziś kilkoro z mieszkańców nie dotarło na czas, a kilkoro nie dotarło wcale do pracy ponieważ byli zajęci wyciąganiem swoich aut zatopionych w ulicy.

Nie wszędzie da się w krótkim czasie utwardzić nawierzchnię, rozumiem. Co znaczy w krótkim czasie? Ulica Zimna czeka na utwardzenie 20 lat. To burmistrz podejmuje decyzję, czy z kolejnych pożyczonych 15 000 000,00 zł dwa miliony przeznaczy na budowę nowego budynku Urzędu Miasta, czy na utwardzenie Twojej i Twojej i Twojej ulicy. To radni wydają zgodę żeby przeznaczyć kolejny milion złotych na produkcję programów, w których Pan Lipiński ze łzami w oczach głaszcze pieska, czy na chodnik na Twojej i Twojej i Twojej i 10-ciu innych ulicach.

Poniżej możesz zobaczyć, jak wygląda powrót rodziny pieszo do domu z zakupów. Dziś to tylko przedsmak tematu, który będzie numerem 1 w naszej gminie w marcu i kwietniu.

Dla tych, którym nie będzie się chciało sprawdzić gdzie znajduje się ul. Zimna informuje, że nie znajduje się ona gdzieś 5 km za Chrośnem, tylko w terenie zabudowanym, w obrębie miasta Aleksandrów Łódzki.

Mieszkańcy zapraszają na spacer radnych.

Aleksandrów Łódzki ul. Zimna 30.01.2018

Najnowsze artykuły
Archiwum
Podążaj za nami
bottom of page